Велике будівництво

02 Лютого, 2022 р., 15:13
Одним із важливих об’єктів Президентського проекту «Велике будівництво» у 2021 році став ремонт дороги Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський окремими ділянками. За кошти із Державного бюджету відновлено 31,5 км дорожнього покриття в Надвірнянському, Верховинському та Коломийському районах.
02 Лютого, 2022 р., 15:04
За інформацією Служби автомобільних доріг в області, наразі здійснюються заходи, які не залежать від температурних умов. Зокрема, встановлюється бар’єрне огородження на кільцевій розв'язці об’їзної Тисмениці, км 11+189; поглиблюються кювети; зміцнюються узбіччя.
02 Лютого, 2022 р., 14:58
Продовжується будівництво мосту через річку Рибниця в селі Рожнів Косівського району на км 28+750 автомобільної дороги загального користування Т-09-09 Снятин-Косів – Старі Кути. Роботи здійснюються у рамках Президентського проєкту «Велике будівництво».