На дорозі Н-18 Івано-Франківськ – Тернопіль у Клубівцях продовжуються ремонтні роботи

Дата: 02.02.2022 15:04

За інформацією Служби автомобільних доріг в області, наразі здійснюються заходи, які не залежать від температурних умов. Зокрема, встановлюється бар’єрне огородження на кільцевій розв'язці об’їзної Тисмениці, км 11+189; поглиблюються кювети; зміцнюються узбіччя.

Минулого року за Національною програмою «Велике будівництво» розпочато ремонт дороги Н-18 Івано-Франківськ - Тернопіль, зокрема в Клубівцях, на ділянці від кільцевої розв’язки на об’їзній Тисмениці, км 11+189, до кільцевої розв’язки з дорогою Р-20 Снятин - Тязів, км 15+600. Було зміцнено основу дорожнього одягу та влаштовано два шари асфальтобетону; нанесено горизонтальну дорожню розмітку; розчищено узбіччя; влаштовано бордюрний камінь для тротуарів.

Роботи проводяться за кошти Державного бюджету.

Замовник робіт – Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.