ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область

Перелік публічної інформації

Перелік публічної інформації, що зберігається в Верховинській районній державній адміністрації

1. Інформація про структуру райдержадміністрації, Положення про відділи, сектори апарату та структурні підрозділи райдержадміністрації, Правила внутрішнього трудового розпорядку апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, інформація про доходи голови та заступників;матеріали про вакантні посади структурних підрозділів райдержадміністрації; відомості про кадровий резерв, матеріали щорічної оцінки.

2. Розпорядження голови райдержадміністрації з основної діяльності, рішення колегії райдержадміністрації.

3. Піврічні та річні інформаційні дані про документообіг в апараті райдержадміністрації.

4. Плани роботи райдержадміністрації, її структурних підрозділів.

5. Порядок денний засідань колегії райдержадміністрації. Рішення колегії.

6. Інформація про наради, засідання, семінари та інші заходи, що проводяться райдержадміністрацією та її структурними підрозділами.

7. Штатні розписи апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.

8. Графіки проведення прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації.

9. Інформаційно-аналітичні довідки щодо підсумків роботи із зверненнями громадян.

10. Інформація про районні організації політичних партій.

11. Інформація з підготовки та проведення святкових заходів, пов’язаних із вшануванням ветеранів Великої Вітчизняної війни, війни в Афганістані, інших категорій ветеранів.

12. Інформація про політичну ситуацію в районі.

13. Інформація про громадські організації  в районі.

14. Інформація про зареєстровані релігійні громади та релігійну мережу району.

15. Матеріали щодо вшанування пам’яті жертв голодоморів, масових політичних репресій і примусових виселень.

16. Районні Програми та інформація про їх виконання.

17. Перелік договорів та угод, стороною в яких є райдержадміністрація.

18. Інформації про  дозвільні центри;

19. Інформація про проведення торгів (тендерів)

20. Перелік адміністративних послуг, які надаються структурними підрозділами райдержадміністрації.

21. Інформація про фінансові ресурси (структуру та обсяг бюджетних коштів, порядок та механізм їх витрачання тощо).

22. Графік проведення конкурсів на приміських та міжміських внутрішньобласних автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району, інформація про результати конкурсів.

23. Інформація про діючі тарифи на житлово-комунальні послуги в райцентрі

24. Мережа шкіл району, позашкільних закладів.

25. Документи про організацію та стан вечірнього навчання.

26. Положення про експертну раду з питань книговидання та її склад.

27. Інформація про заборгованість із заробітної плати.

28. Інформація про розмір середньої заробітної плати та моніторинг показників середньомісячної заробітної плати.

29. Календарний план спортивно-масових та спортивних заходів.

30. План основних заходів районної підсистеми єдиної системи цивільного захисту на 2014 рік.

31. Положення про евакуаційну комісію району.

32. Список об’єктів культурної спадщини, внесених до Державного Реєстру нерухомих пам’яток України.