Колегія РДА

засідання колегії райдержадміністрації

22 лютого 2022 року

Час проведення: 10-00 год.

1. Про звіт голови районної державної адміністрації Василя Бровчука про здійснення райдержадміністрацією у 2021 році покладених на неї повноважень та стан розвитку відповідної території.

В.Бровчук, С.Уршеджук, Г.Максим’юк

апарат та структурні підрозділи райдержадміністрації

Бровчук Василь Петрович – голова районної державної адміністрації

2. Про підсумки виконання бюджету району за 2021 рік.

В.Бровчук, С.Уршеджук

Готує питання:

В.Ватаманюк

Доповідає:

Ватаманюк Всеволод Дмитрович – начальник фінансового управління районної державної адміністрації

3. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2021 рік.

В.Бровчук, С.Уршеджук, Г.Максим’юк

В.Ватаманюк, М.Максим’юк,  М.Цвілинюк, О.Ігнатюк,

В. Гуцуляк, В.Ящук

Доповідає:

4. Про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах райдержадміністрації за 2021 рік в контексті вимог Указу  Президента  України від 26.07.2005 року №1132/2005 «Питання контролю за виконанням указів, розпоряджень і доручень Президента України».

Готує питання:

Н.Веприкова

Доповідає:

Максим’юк Галина Василівна – в. о. керівника апарату районної державної адміністрації

5. Про підсумки роботи із зверненнями громадян в районі за 2021 рік в контексті вимог Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

Т.Вознюк, І.Павлюк

Доповідає:

6. Про стан виплати заробітної плати в установах, організаціях та підприємствах усіх форм власності району за 2021 рік.

С.Уршеджук

М.Максим’юк, Л.Кошелюк

Доповідає:

Максим’юк Микола Миколайович – начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації

7. Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 14.01.2021 року №2 «Про перспективний план роботи районної державної адміністрації на 2021 рік».

апарат та структурні підрозділи райдержадміністрації