Розташування місць, де надаються необхідні запитувачам форми і бланки установи

З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію запитувач може використовувати Форму запиту на інформацію, яка містить стислу інструкцію щодо процедури подання запиту на інформацію та її отримання. Форму запиту на інформацію можна отримати у секторі документообігу апарату райдержадміністрації, який розташований за адресою: смт. Верховина, вул. І.Франка, 20, другий поверх приміщення РДА та на офіційному вебсайті райдержадміністрації в рубриці «Доступ до публічної інформації» → «ПОРЯДОК СКЛАДАННЯ, ПОДАННЯ ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ».

Сектор документообігу апарату райдержадміністрації приймає запити на інформацію у робочі дні (з понеділка по четвер – з 9:00 до 18:00, у п’ятницю – з 9:00 до 17:00). Перерва з 13:00 до 14:00.