ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Порядок складання, подання запиту на інформацію

Доступ до публічної інформації

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» Верховинською районною державною адміністрацією здійснюється надання публічної інформації у відповідь на інформаційний запит.

Загальні відомості

Публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Інформацією з обмеженим доступом є:

1) конфіденційна інформація;

 

2) таємна інформація;

 

3) службова інформація.

 

Конфіденційна інформація – інформація, доступ до якої обмежено фізичною або юридичною особою, крім суб'єктів владних повноважень, та яка може поширюватися у визначеному ними порядку за їхнім бажанням відповідно до передбачених ними умов. Не може бути віднесена до конфіденційної інформація, зазначена в частині першій і другій статті 13 цього Закону.

 

Таємна інформація - інформація, доступ до якої обмежується відповідно до частини другої статті 6 цього Закону, розголошення якої може завдати шкоди особі, суспільству і державі. Таємною визнається інформація, яка містить державну, професійну, банківську таємницю, таємницю слідства та іншу передбачену законом таємницю.

 

Відповідно до вимог частини другої статті 6 цього Закону до службової може належати така інформація:

 

1) що міститься в документах суб'єктів владних повноважень, які становлять внутрівідомчу службову кореспонденцію, доповідні записки, рекомендації, якщо вони пов'язані з розробкою напряму діяльності установи або здійсненням контрольних, наглядових функцій органами державної влади, процесом прийняття рішень і передують публічному обговоренню та/або прийняттю рішень;

 

2) зібрана в процесі оперативно-розшукової, контррозвідувальної діяльності, у сфері оборони країни, яку не віднесено до державної таємниці.

 

Надання публічної інформації Івано-Франківською обласною державною адміністрацією здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

 

Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.

 

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:

 

1) ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або електронної пошти, а також номер телефону;

 

2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);

 

3) підпис і дату.

 

З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію особа може подавати запит шляхом заповнення форм запитів на інформацію, затверджених розпорядженням голови, які можна отримати у особи, відповідальної за організацію доступу запитувачів до публічної інформації в районній державній адміністрації та на офіційному вебсайті райдержадміністрації.

 

 

 

Для оформлення інформаційного запиту

 

письмово: 78700, Івано-Франківська область, смт. Верховина, вул. І.Франка, 20 (на конверті вказувати «Публічна інформація»), каб. сектору документообігу апарату РДА (2 поверх);

 

усно: телефон (03432) 2-16-46;

 

електронна пошта:office@verhovuna-rda.gov.ua

 

Робота із запитувачами проводиться відповідно до розпорядку роботи

 

 

Контактна інформація щодо працівників районної державної адміністрації

 

 

Форми для подання інформаційного запиту у письмовому вигляді:

 

Від фізичної особи;

 

Від юридичної особи;

 

Від об’єднань громадян.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора