ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Логотип Diia Державний Герб України

Охорона здоров’я, освіта, культура

Заклади охорони здоров’я

Заклади первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД) – 3 од.:

1. Комунальне некомерційне підприємство «Верховинський центр первинної медико-санітарної допомоги» (КНП ЦПМСД) - 1од. в своїй структурі налічує: амбулаторії загальної практики сімейної медицини (АЗПСМ) – 3 од. та пункти охорони здоров’я (ПОЗ) – 24 од.;

2. Комунальне некомерційне підприємство «Яблуницька амбулаторія загальної практики сімейної медицини» (КНП АЗПСМ)  - 1 од.  в своїй структурі налічує: пункти охорони здоров’я (ПОЗ) – 9 од.;

3. Комунальне некомерційне підприємство «Білоберізька амбулаторія загальної практики сімейної медицини» (КНП АЗПСМ)  - 1 од.  в своїй структурі налічує: пункти охорони здоров’я (ПОЗ) – 4 од.;

Заклади вторинної медичної допомоги - 1 од.: Комунальне некомерційне підприємство «Верховинська багатопрофільна лікарня» Верховинської селищної ради.

Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України

Косівсько-Верховинський міжрайонний відділ ДУ «ІФОЦКПХ МОЗ»

Адреса: 78600, Івано-Франківська обл., м. Косів, пров. Шевченка 10

Завідувач філії  Узюмов АнатолійЛеонтійович

тел.: 2-14-83  e-mail: ses.kosiv@gmail.com

Графік особистого прийому громадян завідувача Косівської міжрайонної філії ДУ «ІФОЛЦМОЗУ»

Прізвище , ім'я по батькові.

Прийомні дні

Узюмов Анатолій Леонтійович

Вівторок  з 9: 00 по 12: 00
 Середа    з 9: 00 по 12: 00
 Четвер    з 9: 00 по 12: 00

25 Січня, 2023 р., 10:07
В умовах пропуску льодоходу,виникнення повені, паводків можливі підтоплення житлових помешкань, сільськогосподарських угідь, гноєсховищ, сміттєзвалищ,

23 Січня, 2023 р., 17:23
 Воші людини — це специфічні паразити, які проводять все своє життя на людині та харчуються її кров’ю. Вони є переносниками збудників висипного тифу, волинської гарячки та зворотного тифу.

29 Грудня, 2022 р., 11:12
1. Обласні підвідомчі установи галузі культури проводять власні мистецькі заходи згідно напрямків діяльності, визначених їх статутами, відповідно до плану роботи, погодженого управлінням культури, національностей та релігій ОДА та не потребують додаткового погодження з Радою оборони області. Плани заходів подаються в управління до 25 числа місяця, що передує визначеному у плані.

29 Грудня, 2022 р., 11:11
Перелік безкоштовних послуг, на які має право кожен пацієнт: