04 Січня, 2022 р., 16:26
Як стати на облік у військкоматі? Чи можна пройти альтернативну (невійськову) службу? Де дізнатися більше інформації про умови та строк надання цих послуг?
04 Січня, 2022 р., 16:13
Завдяки Національній програмі «Велике будівництво» на дорогах державного значення області реалізували важливі інфраструктурні проекти дремонтовано понад 250 км доріг державного значення і 32 мости та мостові переходи.  Перелічуємо знакові об'єкти за Національною програмою Велике будівництво:  реконструкція:  дорога М-30 Стрий – Ізварине на ділянці від межі із Львівською областю до Рогатина. будівництво:  міст у с. Рожнів через р. Рибниця на км 28+750 дороги Т-09-09 Снятин – Косів – Старі Кути.  капітальний ремонт:  дорога М-30 Стрий – Ізварине на ділянці м. Рогатин – межа Тернопільської області; дорога Н-18 Івано-Франківськ – Бучач – Тернопіль (обхід м. Тисмениця);  завершено роботи з відновлення мостового переходу на км 94+415 дороги Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський через р. Лючка в с. Стопчатів;  завершено основні роботи на шляхопроводі в смт Делятин через залізничну колію та р. Любіжня на км 254+302 дороги Н-09 Мукачево – Львів,  ремонт понад 10 мостів та мостових переходів у рамках реконструкції та капітального ремонту доріг М-30 Стрий – Ізварине та Н-18 Івано-Франківськ – Тернопіль.  поточний середній ремонт:  завершено роботи на дорогах Н-09 Мукачево – Львів (м. Надвірна – смт Богородчани), Р-21 Долина – Хуст, Р-38 Богородчани – Гута;  роботи на дорогах Н-18 Івано-Франківськ – Тернопіль, Т-14-19 Миколаїв – Жидачів – Калуш;  ремонт мостів та мостових переходів на дорозі Н-18 Івано-Франківськ - Тернопіль від Клубівців до межі з Тернопільською областю;  продовжувались роботи на дорогах Н-10 Стрий – Мамалига, Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський, Т-09-05 Делятин – Раківчик, Т-09-09 Снятин – Косів – Старі Кути.  Влаштовано систему моніторингу за станом доріг та умовами руху на км 32+132 – км 32+932 дороги Н-10 Стрий – Мамалига (на м. Кишинів).  Мережа автомобільних доріг загального користування державного значення, які знаходяться на балансі Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області, налічує 1 016,5 км доріг та 365 мостів загальною довжиною 10,6 км.
04 Січня, 2022 р., 15:08
Загалом відремонтовано понад 250 км доріг державного значення і 32 мости та мостові переходи.
22 Грудня, 2021 р., 10:33
Право на отримання житлової субсидії мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України, що проживають на території України.
22 Грудня, 2021 р., 10:31
Проведення ремонту доріг – першочергове і дуже важливе для всіх жителів району питання. Адже відновлення дорожньої інфраструктури є  поштовхом для розвитку району та громад. Про це голова районної державної адміністрації Василь Бровчук наголосив на зустрічі із керівниками підприємств дорожнього господарства району.
22 Грудня, 2021 р., 10:20
У селі Красноїлля триває реконструкція будівлі з добудовою навчального корпусу та спортивного залу ліцею. Роботи на об’єкті розпочались цьогоріч у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».