13 Лютого, 2023 р., 12:47
«Ми завітали в одне з наймальовничіших місць Прикарпаття - у соціально-оздоровчий заклад, де проживають дітки з Харківщини, які тікали від російськиз окупантів, та знайшли тут родинний і дружній прихисток. Ці діти проживають у закладі з березня минулого року. Вони вже знайшли своїх друзів та проходять навчання. Звичайно, дякуючи нашим партнерам благодійній організації «Вектор Милосердя», ми відвідали цих дітлахів із подарунками», - про це розповіла заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко, яка побувала у цьому закладі.
10 Лютого, 2023 р., 11:33
Субсидія — це адресна допомога, що надається на погашення витрат з оплати житлово-комунальних послуг. Призначається вона, якщо доходи мешканців домогосподарства, що проживають в житловому приміщенні, не дають змоги самотужки платити за житлово-комунальні послуги, оплачувати витрати на управління багатоквартирним будинком, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.