Електронна карта місць відпуску лікарських засобів за е-рецептом: яку інформацію містить дашборд

Дата: 19.08.2024 13:01

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) нагадує, що дашборд «Електронна карта місць відпуску лікарських засобів за е-рецептом» допоможе знайти найближчу аптеку, в якій відпускають ліки за програмою реімбурсації. Дашборд розміщено на сайті НСЗУ у розділі «Е-дані / Аналітичні панелі (дашборди).

На ньому є онлайн-карта, на якій позначені всі місця відпуску ліків за електронним рецептом (е-рецепт). Це аптечні заклади, які уклали договір із НСЗУ за програмою реімбурсації. Дашборд складається із таких сторінок:

Електронна карта

Тут показана детальна інформація про всі аптеки, де можна отримати ліки за е-рецептом, зокрема, й аптеки, які уклали договори із НСЗУ за програмою реімбурсації. Інформація відображена у формі карти, узагальнених даних поруч, а також таблицею з детальною інформацією про назву аптеки, телефон і адресу, кількість погашених рецептів та час погашення останнього рецепта.

Щоб знайти необхідне місце відпуску на карті, варто скористатися такими фільтрами:

• обрати область, громаду, населений пункт, тип населеного пункту у полі фільтрів зліва або адресу місця відпуску (у полі «Пошук» над картою);
  • назву закладу;
  • програму е-рецепта за джерелами фінансування: реімбурсація або кошти фізичних осіб, для цього необхідно розгорнути список, щоб обрати напрямок;
  • міжнародну непатентовану назву лікарських засобів, за якими вже погашено рецепти;
  • строк, який минув після останнього відпущеного е-рецепта.

Щоб скинути фільтри для подальшого пошуку інформації, потрібно натиснути кнопку з відповідним написом в лівому верхньому куті дашборду.

Розподіл аптек за областями

На цій сторінці міститься узагальнена інформація за областями, населеними пунктами, типами населених пунктів. Тут можна переглянути у вигляді діаграми:

• кількість аптек та аптечних пунктів відпуску ліків за е-рецептами;
  • скільки відпускали ліків протягом останніх 7 днів;
  • скільки відпускали ліків понад 7 днів тому;
  • немає відпущених ліків.

Дату останнього оновлення інформації дашборду зазначено в лівому нижньому куті.