Світлана Онищук: У літні сонячні дні є чудова нагода оздоровитися та відпочити для дітей

Дата: 24.07.2024 13:14

40 хлопчиків та дівчаток із родин військовослужбовців  Заболотівської територіальної громади сьогодні побували у Буковелі, де їх приймав відпочинковий комплекс «Voda Club». Про це розповіла Світлана Онищук  на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі "Фейсбук".

Впродовж дня для дітей організовували активне дозвілля, а також передбачили харчування.

Очільниця області сьогодні теж побувала у «Voda Club», поспілкувалася з дітьми та матерями, які їх супроводжували.

"Висловлюю слова вдячності нашим партнерам, які приймають на відпочинок родини захисників. Також недавно у  «Voda Club» відпочивали переможці нашого першого обласного творчого конкурсу «Серцем єдиним, ми – Україна!». Загалом упродовж літа заклад вже прийняв більше сотні дітей, - зауважила Світлана Онищук. - Навіть у такі складні для країни часи у дітей повинно бути щасливе дитинство. А відпочинок з друзями в горах – те, що може подарувати багато яскравих і радісних емоцій".