Додаткова фінансова підтримка для вступників

Дата: 23.07.2024 10:30

Відтепер шансів вступити на освітню програму в омріяному закладі стало більше: студенти, які претендують на навчання саме на контракті, матимуть змогу отримати державний грант, який покриє від 15 тис. грн і більше від вартості їхнього навчання. Таке рішення ухвалено сьогодні урядом.

Розмір гранту визначатимуть індивідуально — за результатом НМТ та з урахуванням коефіцієнту спеціальності.

Вступ на бюджетну форму залишається без змін: якщо вступник / вступниця проходить на бюджетне місце, держава оплачує повну вартість навчання.

Детальніше про можливість та алгоритм отримання гранту читайте на картках.

Ознайомитися докладніше також можна за покликанням: bit.ly/3Wtpyc8

Продовжуємо впроваджувати важливі механізми для підтримки українських студентів!