ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

У районній державній адміністрації проведено тренінг «Комунікація з ветеранами»

Дата: 04.07.2024 09:42
Кількість переглядів: 37

 Фото без опису

У районній державній адміністрації проведено тренінг «Комунікація з ветеранами»

Вчора, 3 липня у залі засідань РДА відбувся тренінг на тему «Комунікація з ветеранами», який організували та провели фахівці управління з питань ветеранської політики обласної державної адміністрації спільно з БФ «РОКАДА» в рамках Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як?», ініційованою першою леді України Оленою Зеленською.

Учасниками тренінгу стали працівники районної державної адміністрації, районної ради, територіальних громад району, фахівці соціальної сфери, освіти, охорони здоров´я, пенсійного фонду.

Під час тренінгу учасники ознайомилися з випливом воєнних дій на людей, опрацювали питання етичного спілкування з ветеранами, формували вміння доказово, аргументовано викладати свою точку зору, розвивали навички управління власними емоціями, а також відпрацювали реальні випадки прийому емоційно вразливих клієнтів.

Також йшлося про психологічні особливості співпраці з ветеранами, налагодження з ними комунікації, надання якісних соціальних послуг їм та членам їхніх сімей, родинам загиблих воїнів, а також окреслили питання, яким чином потрібно, займаючись благою справою, набути стресостійкості, не допускати психологічного вигорання на робочому місці, навчитися налагоджувати спілкування, уникнувши конфліктів, різного роду ситуацій.

Голова районної державної адміністрації Василь Бровчук подякував організаторам за ініційовану зустріч, зазначив, що даний тренінг є актуальним та потрібним, адже спрямований на формування навичок толерантної комунікації з ветеранами та людьми вразливих категорій у професійному спілкуванні спеціалістів різних галузей.

#тияк? #координаційнийцентрКМУ/Mental Health UA


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора