ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

В селі Устеріки Білоберізької громади відбулася зустріч з представниками громадської організації “Розвиток бізнес-сектору України” та головами територіальних громад Чернігівської і Сумської областей, які перейматимуть успішний досвід Прикарпаття у

Дата: 03.07.2024 13:30
Кількість переглядів: 23

 Фото без опису

В селі Устеріки Білоберізької громади відбулася зустріч з представниками громадської організації “Розвиток бізнес-сектору України” та головами територіальних громад Чернігівської і Сумської областей, які перейматимуть успішний досвід Прикарпаття у час війни

✅Відповідно до реалізації проєкту «Розвиток бізнес-сектору України» делегація представників громадської організації «Розвиток бізнес-сектору України», спільно з головами територіальних громад Чернігівської і Сумської областей відвідали Верховинський район, зокрема побували у Білоберізькій громаді

📌В ході візиту гості мали можливість поспілкуватися з представниками влади, зокрема, головою районної державної адміністрації Василем Бровчуком, головою Білоберізької громади Дмитром Іванюком та іншими посадовцями. Відвідали ЦНАП громади та Дія Центр.

🖋️Голова громади Дмитро Іванюк коротко охарактеризував процес об’єднання даної територіальної громади та етапи будівництва Дія Центру. Після чого, присутні отримали можливість більш детально ознайомитися із особливостями та специфікою організації роботи і надання державних та соціальних послуг враховуючи умови проживання людей у високогірних районах.

✔️В свою чергу, Василь Петрович зазначив, що такий досвід стане поштовхом для налагодження постійної комунікації та в подальшому співпраці між нашими регіонами.

«Я радий вітати вас на Верховинщині, маю надію, що даний проєкт буде діяти на постійній основі. Тож у майбутньому нам необхідно підтримувати та поглиблювати наше співробітництво, гуртуватися і ділитися досвідом та переймати кращі практики одні у одних, для зміцнення, розвитку та процвітання нашої держави» - сказав очільник району.

🔰На завершення гості громади відвідали «Етнографічний музей старожитностей Гуцульщини» , який знаходиться в селі Криворівня де власник - Ярослав Зеленчук провів цікаву та захоплюючу екскурсію про життя та побут гуцулів.

👆У межах проєкту передбачено обмін досвідом між громадами, налагодження соціальних, культурних, економічних зв’язків між областями країни.

✔️Саме ефективна комунікація – це один з кроків задля розвитку громад. Адже кодна область має свій унікальний досвід.

🤲І тільки разом ми можемо вирішити проблеми та робити багато корисних справ для я розвитку регіону, області та України в цілому.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора