У рамках реалізації проекту Всеукраїнської Програми ментального здоров’я «Ти як?» проведено вивчення соціально-психологічного клімату у Верховинському районному відділенні ДСНС

Дата: 28.06.2024 14:02

Психологом Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області проведено вивчення соціально-психологічного клімату у Верховинському РВ Головного Управління ДСНС в області і 12 ДПРЧ смт. Верховина, під час якого здійснено індивідуальну психодіагностику особового складу, надано індивідуальні та групові консультації, вивчено проблемні питання, які впливають на загальний психофізіологічний стан персоналу та готовність до дій за призначенням.

Також, проведено заняття з елементами тренінгу на тему: "Формування навиків стресостійкості в екстремальних умовах" та ресурсні вправи, спрямовані на аналіз, усвідомлення та визначення речей, подій чи людей, які додають сил, енергії та підтримки, допомагають віднайти у собі ресурси для того, щоб ефективно справлятися зі стресовими ситуаціями.

Захід проведено в рамках реалізації проекту Всеукраїнської Програми ментального здоров’я «Ти як?», яка проводиться за ініціативи Олени Зеленської

Ти як?

Координаційний центр КМУ / Mental Health UA