Соціальні послуги для полонених, цивільних, яких незаконно утримує агресор, звільнених з полону та членів їхніх родин: як можна отримати?

Дата: 26.06.2024 17:07

Робимо все можливе, щоб військовополонені, звільнені з полону, та члени їхніх родин отримали необхідну допомогу та послуги тоді, коли найбільше цього потребують.

Звільнені з ворожого полону військовослужбовці та цивільні отримують соціальні послуги одразу, в центрі реінтеграції або закладі охорони здоров’я, і після повернення до місця проживання.

🔸Родинам послуги можуть надаватися під час полону та після звільнення рідних.

🔹Як отримати такі послуги та куди звернутися за допомогою – детальніше за посиланням - http://surl.li/ussza