На Верховинщині відбувся районний етап конкурсу Дружин юних рятувальників-пожежних

Дата: 15.05.2024 11:39

Метою проведення конкурсу є навчання дітей правил безпечної поведінки; формування в учнівської молоді поваги до професії рятувальника; залучення підростаючого покоління до вивчення історії пожежно-рятувальної справи; популяризація серед дітей і молоді здорового способу життя; поширення руху юних рятувальників-пожежників.

За звання найкращої Дружини юних рятувальників змагались 5 команд. Юні рятувальники пройшли дистанцію із 3 конкурсів:

– “Візитка”;

– “Оперативне розгортання”;

– “Пожежна естафета”.

• Конкурс проходив на стадіоні "Черемош" смт. Верховина, за результатами усіх конкурсів переможцями стали: команда «Патріот» Черемошнянського ліцею Білоберізькому сільської ради.

Нагородження  переможців  та учасників змагань відбулося за участі голови районної державної адміністрації Василя Бровчука, голови районної ради Юрія Філипчука, начальника Верховинського РВ УДСНС Михайла Полоза,  головного інспектора ДСНС Сергія Віндика.

👉 Популяризація руху #ДЮРП та проведення таких конкурсів навчає підростаюче покоління основних правил безпечної поведінки та вміння правильно діяти в різних надзвичайних ситуаціях. Адже ці знання та практичний досвід можуть врятувати життя.