Мережа Центрів життєстійкості зростає, а, значить, треба посилювати її спроможність та підвищувати кваліфікацію людей, які там працюють

Дата: 14.05.2024 09:44

За підтримки партнерів - Astarta-Kyiv -  відбувся тренінг із життєстійкості для команд 5-ти перших Центрів життєстійкості.

• Як фахово провести діагностику психологічного стану та потреб людини?
  •  З яких базових елементів складається психосоціальне консультування?
  • Та що важливо знати та вміти під час кризового реагування спеціалістів на запити людей?

Спільно з викладачами Український католицький університет UCuniversity -  розібрали алгоритми надання послуги, “червоні прапорці” в роботі з людьми та склали чек-ліст власної життєстійкості. А тоді - окреслили мапу життєстійкості своїх громад.

Важливий елемент Програми життєстійкості - це навчання спеціалістів Центрів. Адже саме кваліфікована психологічна допомога - запорука нашого ментального здоров’я. Кожному потрібне не лише дружнє плече та сусідська порада, а фахівець, здатний професійно зарадити і допомогти.

Нагадаємо,  проєкт є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров'я Ти як? Першої леді Олени Зеленської.

Астарта та Благодійний фонд "Повір у себе" є стратегічними партнерами впровадження проєкту.