Грандіозне футбольне дійство на Верховинщині

Дата: 25.04.2024 10:02

Грандіозне футбольне дійство на Верховинщині

23 квітня 2024 року, на базі Устеріківської гімназії Білоберізької територіальної громади відбулися одразу дві події футбольного характеру:

-У конференц-залі проведено засідання круглого столу, на якому детально обговорено питання проведення чемпіонату району з футболу сезону 2024 року та змістовно презентовано розвиток дитячого футболу в області й у гірській місцевості Верховинщини.

- на майданчику зі штучним покриттям 170 хлопчиків та дівчаток демонстрували свої вміння у володінні м’ячем та інших технічних дисциплінах у рамках пілотного проєкту УАФ програми талантів FIFA 2022-2026 .

Відзначимо, що в Устеріки завітали начальник відділу юнацького футболу асоціації футболу України Валерій Золотухін, голова Івано-Франківської обласної асоціації футболу Тарас Клим і виконавчий директор дитячо-юнацької футбольної ліги Франківщини Микола Васильків, перша заступниця голови районної державної адміністрації Світлана Уршеджук, голови територіальних громад, спеціалісти відділу освіти, молоді та спорту Верховинської селищної ради, представники районної футбольних асоціацій, спеціалісти галузі освіти органів місцевого самоврядування, викладачі, фізичного виховання, учні ліцеїв та гімназій, батьки.

Як результат – затверджено календар ігор футбольних перегонів, у яких візьмуть участь 13 команд, розбитих на дві групи. Склад колективів – здебільшого старшокласники ліцеїв та жителі сіл району. Перший тур проходитиме 19 травня.

Всі учасники тестувань, юні футболісти і футболістки нашої громади поповнили своїми результатами єдину електронну базу УАФ. (Української Асоціації Футболу). Вони активно долучилися до неповторного футбольного дійства. Всіх дітей нагороджено пам'ятними медалями, а заклади освіти збагатилися спортивним інвентарем.

Верховинська районна державна адміністрація висловлює слова подяки футбольним фахівцям із Києва, Івано-Франківська, тренерам - викладачам ДЮСШ, вчителям фізичної культури, початкових класів, представникам влади та районної Асоціації Футболу за надані цікаві й змістовні пропозиції, які лягли в основу формування стратегії розвитку футболу в районі на найближче майбутнє.

Додамо, що тільки спільна наполеглива праця створює належні умови для фізичного, духовного й інтелектуального розвитку нашої молоді, яка сьогодні своєю громадською позицією й рішучістю, вкотре, продемонструвала непохитну здатність захищати, зміцнювати, примножувати, як загальнолюдські, християнські, національні цінності, так і найкращі спортивні досягнення нашого великого й непереможного українського народу.

Інвестування у здоров'я молоді - це святий вклад у нашу якнайшвидшу перемогу та подальший розвиток міцної української держави.