📣📣В неділю, 21 квітня 2024 року, на базі Ворохтянського ліцею пройшли змагання з волейболу серед дівчат на Кубок селищного голови.

Дата: 24.04.2024 09:48

💙Окрім господарів майданчика, в турнірі взяли участь три команди ліцеїстів Верховинської селищної ради, а саме: Ільцівського, Верховинського та Криворівнянського ліцею ім. М. Грушевського, а також команда дівчат із Львівської області, яка й приміряла на собі бронзові нагороди волейбольних змагань.

Дуже приємними є результати виступів наших дівчат.

💛В підсумку юні волейболістки із Верховинського ліцею стали володарями даного трофею, другими були юні спортсменки із славнозвісної Криворівні, трішки не пощастило дівчатам із Ільцівського ліцею, які посіли четверту сходинку.

💙Відділ освіти, молоді та спорту Верховинської селищної ради висловлює щирі слова вдячності вчителям, які добре підготували дітей до участі в турнірі, зокрема: вчителю фізичної культури Верховинського ліцею Віталію Ковбаснюку, Богдану Мізинюку із Криворівнянського ліцею та Мирославу Мосоруку із Ільцівського ліцею.

Також, вдячні організаторам проведення Кубка селищного голови – КО ФОК «Олімп» за надане запрошення для наших юних команд, неперевершену атмосферу спортивної боротьби, нагороди та подарункові сертифікати від очільника громади Олега Дзем’юка.

Вдячні також Молодіжній раді громади, яку очолює Владислав Вацик та за подаровані стильні футболки із зображенням селища Ворохта.

💛Вже традиційно під час проведення подібних спортивних заходів проводиться збір на потреби наших захисників. Зібрана сума склала 11 тис. гривень. Дані кошти передано ворохтянину Миколі Климпушу на придбання засобу радіоелектронної боротьби.

🇺🇦Кожен зроблений крок в напрямку допомоги ЗСУ наближує нас до довгоочікуваної перемоги.