Відбувся ІІ районний етап конкурсу “Серцем єдиним – ми Україна”

Дата: 24.04.2024 09:42

23 квітня   у Верховині відбувся ІІ районний етап конкурсу “Серцем єдиним – ми Україна”, який ініціювала голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

На конкурсі були  присутні представники влади, духовенство, військові, начальники відділів освіти територальних громад, педагоги, учасники конкурсу.

Представляли композиції патріотичної тематики з елементами театрального, вокального, хореографічного, музичного напрямків три  найкращі  команди-переможниць територіального етапу конкурсу :

-Криворівнянський ліцей Верховинської   селищної  ради;

-Зеленський ліцей  Зеленської сільської  ради;

-Гринявський ліцей Білоберізької сільської ради

Оцінювали учасників патріотично-мистецького заходу професійне журі,  до складу якого увійшли військові,  представники освіти та культури територіальних громад району під керівництвом  начальника відділу освіти, охорони здоров´я, культури, спорту РДА  за участю  трьох представників обласного журі  на чолі з директором  Івано-Франківського державного центру естетичного виховання учнівської молоді Михайлом  Кузбитом.

За підсумками роботи журі переможцями конкурсу стала команда Криворівнянського ліцею, які здобули право представляти район в III етапі  конкурсу  на обласному рівні у форматі гала-концерту, що відбудеться в м.Івано-Франківськ.

Друге і треті місця  відповідно посіли команди  Гринявського  та Зеленського ліцеїв.

Нагородження учасників провела перша заступниця голови районної державної адміністрації Світлана Уршеджук, яка при підведенні підсумків конкурсу “Серцем єдиним – ми Україна” відзначила неймовірний талант та високі творчі здібності всіх учасників.

Світлана Ярославівна висловила слова вдячності педагогам-наставникам  за професійну підготовку команд-фіналістів, спеціалістам  відділу освіти РДА,  керівництву Верховинського ліцею за сприяння  у проведенні конкурсу.

Ми пишаємося нашими талановитими, креативними, ерудованими та відповідальними учнями, нашими обдарованими дітьми. Ви – золотий запас української нації, її інтелектуальна еліта, гордість і надія України, джерело її авторитету. Кожна нація сильна своїми талантами, а талант завжди родом з дитинства.