З Богом у серці та з любов’ю до України 🇺🇦

Дата: 19.04.2024 11:34

Понад 1️⃣7️⃣0️⃣ школярів з усіх куточків Івано-Франківщини взяли участь в обласній олімпіаді 📝«Як ти знаєш Біблію?» та конкурсі учнівських творів на морально-етичну тематику 📝«Бог – Україна – Родина і я».

За підсумками ІІІ етапу обласної учнівської олімпіади та конкурсу визначено 8️⃣8️⃣ переможців, з них дипломами І ступеня нагороджено 10 школярів, ІІ ступеня – 29 та ІІІ ступеня – 49 учасників. Усім дітям вручили грамоти та подарунки. Також відзначили 78 педагогів, які належно підготували дітей.

👉🏻Найкращі результати олімпіади «Як ти знаєш Біблію?» показали учні закладів освіти Нижньовербізької, Космацької, Угринівської, Калуської, Переріслянської, Снятинської територіальних громад.

А в конкурсі учнівських творів «Бог-Україна-Родина і я» найкращими авторами стали вихованці закладів освіти Солотвинської, Яблунівської, Тлумацької ТГ.

Відрадно, що наше молоде покоління цікавиться та вивчає Святе Письмо. Слова вдячності педагогам, які долучаються до духовного виховання дітей.