Днями відбувся перший територіальний етап проєкту «Серцем єдиним, ми – Україна» в Зеленському ліцеї

Дата: 12.04.2024 15:06

«Серцем єдиним, ми – Україна». Саме під такою назвою на Прикарпатті проходить творчий конкурс, проведення якого ініціювала голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана ОНИЩУК.

Мета проєкту "Серцем єдиним, ми - Україна" - підсилити національно-патріотичне виховання школярів, підтримати обдарованих дітей та сприяти їхньому психоемоційному розвантаженню.

10 квітня відбувся перший територіальний етап проєкту «Серцем єдиним, ми – Україна» в Зеленському ліцеї , де учасниками заходу стали учні 10-го та 11-х класів, тематикою виступів яких стала подяка за мужність захисникам ЗСУ, героїзм воїнів, любов до рідної землі.

Цей захід об'єднав серця та майстерність учасників у спільній меті – посилити національно-патріотичний дух молоді, продовжувати виховувати в учнів любов до Батьківщини та заохочувати підростаючу молодь ставати гідними громадянами України.