В обласній державній (військовій) адміністрації відбувся брифінг щодо надання соціальних допомог ВПО

Дата: 11.04.2024 17:33

Заступниця директора департаменту – начальник управління соціального захисту населення департаменту соціальної політики ОДА Галина Сеник у медійному центрі обласної державної (військової) адміністрації на сьогоднішньому пресбрифінгу  розповіла про урядові програми підтримки ВПО.

За її словами, в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених людей в Івано-Франківській області зареєстровано 118548 ВПО або (84658 сімей), з них: працездатного віку – 54511, тих, котрі потребують працевлаштування – 4929, людей з інвалідністю – 4083, пенсіонерів – 16844, дітей – 34571. За минулий місяць підтримку з державного бюджету  в області отримали 10864 ВПО на суму 27,8 млн. грн.

Мовилося і про порядок призначення соціальних виплат та доступні відповідні сервіси для них у «Дія».

Детальніше у відео: