Прикарпаття отримало додаткову дотацію на компенсацію закладам, що розміщували ВПО

Дата: 11.04.2024 15:30

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22.03.2024 № 253-р «Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету з метою покриття витрат за жовтень – грудень 2023 р. об’єктів державної, комунальної та приватної власності» з державного бюджету Івано-Франківській області виділено додаткову дотацію на компенсацію комунальним закладам, державним закладам освіти, що передані на фінансування з місцевих бюджетів, та закладам спільної власності територіальних громад області та району, що перебувають в управлінні обласних та районних рад, у будівлях (приміщеннях) яких в умовах воєнного стану на безоплатній основі розміщувалися внутрішньо переміщенні особи, в сумі 3 885 442,00 грн. з них:

• розпорядникам коштів обласного бюджету – 206 892,00 грн;

• бюджетам територіальних громад області – 3 248 033,00 грн;

• об’єктам приватної власності – 430 517,00 гривень.

Детальніше за посиланням https://www.if.gov.ua/npas/pro-rozpodil-koshtiv-derzhavnoho-biudzhetu-6