18 рідних наших Героїв відправилися на екскурсію до Верховини в межах проєкту «Турбота про родину Героя»

Дата: 10.04.2024 15:17

На Прикарпатті за ініціативи голови Івано-Франківської облдержадміністрації – начальниці обласної військової адміністрації Світлани Онищук активно впроваджується соціальний проєкт «Турбота про родину Героя». Його мета - організація відпочинку та оздоровлення дітей, батьки яких загинули на війні. І важливо, що вклад наших воїнів у боротьбу за незалежність України - неоціненний, і кожна сім’я має відчути турботу та опіку.

Сьогодні на екскурсійний тур у рамках цього проєкту 18 родичів військовослужбовців відправилися у цікаву мандрівку до Верховини – столиці Гуцульщини, місцевості, де збережені самобутні традиції та звичай місцевого населення.

Зауважимо, що проєкт «Турбота про родину Героя» цьогоріч реалізовується активніше у кількох напрямах: дозвілля, екскурсійні тури, відпочинок та оздоровлення.