Серцем єдиним, ми – Україна»

Дата: 10.04.2024 14:56

Під такою назвою проходить творчий конкурс, проведення якого ініціювала голова обласної державної адмінісрації Світлана Онищук.

Мета проєкту "Серцем єдиним, ми - Україна" - підсилити національно-патріотичне виховання школярів, підтримати обдарованих дітей та сприяти їхньому психоемоціному розвантаженню.

Сьогодні, 17 квітня даний конкурс «Серцем єдиним, ми – Україна відбувся у Верховинській територіальній громаді.

До масштабного проєкту долучилися тринадцять творчих й талановитих колективів учнів та учениць 8-11 класів ліцеїв та гімназій громади.

Даний захід відбувся за участю представників влади, духовенства, керівників навчальних закладів громади, педагогів, учнівської молоді, учасників проєкту та громадськості.

Цей конкурс – для учнівської молоді, які цікавляться подіями сьогодення, майстерно володіють словом, розповідають цікаві історії про наших Захисниць та Захисників, а також гарно танцюють та співають патріотичних пісень. Колективи учасників конкурсу презентували свої творчі доробки також за допомогою вокалу та хореографії.

Всі колективи закладів освіти представили на розгляд журі підготовлені проєкти, логотипи команд та композиції.

Зазначимо, що творчий конкурс буде відбуватись у три етапи – на рівні територіальних громад, районів та області і орієнтовно триватиме до 10 травня.

Бажаємо всім учасникам конкурсу успіхів та отримати незабутні емоції!

І пам´ятаймо, що «Серцем єдиним, ми – Україна!».