Василь Бровчук: Спільними зусиллями забезпечуємо наших військовим FPV дронами.

Дата: 02.04.2024 15:03

Для підсилення наших захисників протистояти ворогу  Громадська організація «Гуцулики» придбала 2 FPV дрони  HUNTER.  Ці «пташки» будуть передані для військовослужбовців 52 окремого стрілецького батальйону   нищити рашистів.

За даними ЗСУ,  FPV-дрони  стали важливою зброєю, які щоденно вражають десятки ворожих цілей на фронті і рятують життя наших військових. Дрони військовим потрібні щодня й у великій кількості. Один дрон — це потенційно вбитий росіянин і збережене наше життя, життя наших хлопців.

Щиро дякуємо ГО «Гуцулики» за суттєву допомогу,  об´єднуючись разом ми  можемо забезпечити  наших бійців матеріально технічними засобами, ліками, продуктами харчування та дронами.

Велика подяка всім небайдужим, зокрема волонтерам, громадським організація, благодійника, всім хто донатить та  не стоїть осторонь у важкий для держави час.

Разом ми сильні,

Ми – непереможні