У клубі села Віпче відбулося віче-памʼяті Воїна-Героя України Михайла МАРІЙЧУКА

Дата: 01.04.2024 10:38

31 березня  у  клубі села Віпче відбулося віче-памʼяті Воїна-Героя України - Михайла Марійчука. Яке було організовано працівниками клубу с. Віпче.

З словом скорботи та подяки мамі Героя Вірі МАРІЙЧУК виступили:

Заступниця начальника управління національностей та релігій Івано-Франківської -Мирослава Корнелюк, голова Верховинської селищної ради- Василь Мицканюк, голова Верховинської районної державної військової адміністрації- Василь Бровчук, заступниця голови Верховинської селищної ради -Оксана Чубатько, Василь Ванджурак, Василь Ілюк.

Підчас заходу згадувався життєвий шлях героя України Михайла Марійчука. Підсумовуючи начальниця відділу культури-Оксана Коломийчук зазначила, що не тільки Україна втратила сина, але і культура втратила аматора художньої діяльності, цимбаліста, танцюриста.

Вірші декламували:Скоматчук Наталія., Ванджурак Павло, Ванджурак Василь., Ілюк Максим.

Ведучі:Ілюк Христина, Ілюк Людмила. Солістка Ілюк Софія.

Слава Героям!

Слава Україні!