На Прикарпатті вшанували пам’ять нацгвардійців, котрі полягли в бою за Україну

Дата: 27.03.2024 10:54

У 10-ту річницю відновлення Національної гвардії України Світлана Онищук вшанувала пам’ять нацгвардійців, які полягли в бою за Україну. Очільниця області вручила родинам загиблих військовослужбовців державні та обласні відзнаки.

У шану про полеглих воїнів відкрили пам’ятну стелу. У боях на фронті назавжди увіковічнено героїзм 46 нацгвардійців.

Отримала посмертну нагороду мати 35-річного добровольця Андрія Месюка. На війні нацгвардієць провоював рік і два тижні. Загинув на Луганщині під Кремінною. У нього залишилася дружина і троє дітей.

«Загинув торік 7 березня. Пообіцяв приїхати у відпустку на Великдень. Я його так чекала… А на Великдень було 40 днів”, — пригадує мати полеглого воїна Ганна Миколаївна.

До слова, захисники та захисниці 50 полку Національної гвардії України одними з перших стали захист нашої країни у перші дні повномасштабного вторгнення.

«Наш обов’язок – пам’ятати подвиг кожного. Слава нашому війську!», - наголосила очільниця області.