У пологове відділення КНП "Верховинської багатопрофільної лікарні" передали благодійну допомогу

Дата: 27.03.2024 10:42

26 березня, голова районної державної адміністрації Василь Бровчук передав до пологового відділення засоби гігієни для пацієнток медичного закладу.

«Завдяки благодійним організаціям, ми маємо змогу допомагати медичним закладам нашого району, зокрема до пологового відділення надходили ліки першої необхідності, засоби гігієни та необхідний дитячий одяг. Адже в нашому районі народжують матері з числа внутрішньо переміщених осіб, і ми розуміємо проблематику людей, котрі опинилися в біді та потребують допомоги», – зазначив голова району Василь Бровчук.

Підтримка благодійних організацій є важливою і відчутною для нас, особливо в скрутний для держави час.

Дякуємо всім благодійникам за гуманітарну допомогу.

Спільними зусиллями стаємо ще краще.

Працюємо задля перемоги!

Дякуємо всім благодійникам за гуманітарну допомогу.

Спільними зусиллями стаємо ще краще.

Працюємо задля перемоги!