Дата: 25.03.2024 10:09

За інформацією НСЗУ Національна служба здоров'я України 977 закладів первинної медичної допомоги в 2024 році уклали договір на пакет “Супровід і лікування дорослих та дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги”. З них:

🔹комунальної форми власності - 875,

🔹приватні (без ФОП) - 57,

🔹ФОП - 45.

75 753 пацієнти отримали психічну підтримку на первинному рівні медичної допомоги від початку 2024 року (дані ЕСОЗ на 11.03.2024).

Нагадаємо, Програма медичних гарантій у 2024 році включає 44 пакети медичних послуг, з яких у 18 є вимога, що в закладі має працювати лікар-психолог, лікар-психотерапевт або психолог.

➡️Також адресу медзакладів надасть оператор контакт-центру НСЗУ за номером 16-77.