Представники влади привітали комунальників з професійним святом та вручили нагороди

Дата: 19.03.2024 10:35

Голова районної державної адміністрації Василь Бровчук   до Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення  спільно з  головою районної ради Юрієм Філипчуком  та заступником селищного голови  Ярославом Кікінчуком  привітали верховинських комунальників.

«Дуже ціную працю кожного, дякую  за повсякденну роботу  із забезпечення життєдіяльності громади, підтримки безперебійного функціонування об’єктів критичної інфраструктури. Важливо, що ваш колектив  досить згуртований і професійно виконує  щоденну роботу. Ви мабуть найкраще з усіх знаєте, що потрібно для того, щоб наше селище  було комфортним, безпечним та затишним.  Бажаю міцного здоров’я, впевненості у завтрашньому дні та мирного неба»- сказав голова району Василь Бровчук.

На завершення зустрічі кращих працівників комунальних підприємств відзначено  спільними грамотами районної державної адміністрації і районної ради та  грамотами селищної ради.