Відкрили памʼятні дошки Героям України!

Дата: 18.03.2024 11:16

Відкрили памʼятні дошки Героям України!

Вчора, 16 березня 2024 року, на фасаді каплиці «Архистратига Михаїла» присілок Підмагура відбулося відкриття пам'ятних дошок воїнам – Кімейчуку Василю Васильовичу та Лупуляку Василю Миколайовичу.

Віддати шану ГЕРОЯМ прийшли родини захисників, представники влади, друзі, однокласники та місцеві жителі.

Служив Василь Кімейчук - стрільцем-помічником гранатометника, 2 відділення, 1 взводу, 3 стрілецької роти. Василь Кімейчук загинув смертю Героя, заплатив найдорожчу ціну за незалежність України. Гірко і боляче усвідомлювати, що кращі сини України йдуть у небесне

військо. Такою високою і страшною є ціна нашої свободи.

ЗАХИСНИК був нагороджений пам'ятною медаллю «За мужність і відвагу» та нагрудним знаком «Ветеран війни».

Учасник АТО Василь Лупуляк - служив старшим солдатом, далекомірником обслуги зенітно артилерійського взводу роти вогневої підтримки 1 аеромобільного десантного батальйону (військова частина В4174). Будівельник розмалював капличку прис. Пушкар. Малював багато ікон, образів, картин та портретів.

Немає таких слів, які могли б розрадити це горе. Низький уклін батькам за

такого сина, прийміть щирі співчуття, сумуємо разом із вами, нехай наша

молитва і туга буде для вас підтримкою в цьому важкому горі.

Молимось, пам'ятатимемо....

Навіки Слава Героям!