Василь Бровчук: чергова поїздка на фронт до наших захисників і захисниць з волонтерською допомогою 🤝

Дата: 18.03.2024 11:11

Чергова поїздка на фронт до наших захисників і захисниць з волонтерською допомогою

Разом з головою Верховинської районної ради Юрій Філипчук, головою Білоберізької громади Дмитро Іванюк, а також волонтерами Андрій Сухарчук, Петро Рубаняк, Аксюк Микола відвідали зону бойових дій. Побували у багатьох містах та населених пунктах сходу України від Запоріжжя до Харкова. Мали можливість відвідати велику кількість наших військових з різних підрозділів ЗСУ і передали необхідну допомогу, зокрема автомобіль та більше 35 квадрокоптерів та дронів різного типу.

Не забуваємо що війна триває, підтримуйте наших захисників і захисниць, наші Збройні Сили України хто яку має змогу - це дуже важливо!

Разом до перемоги! Слава Україні !