20 березня у Верховині пройдуть консультації для родин загиблих захисників

Дата: 04.03.2024 17:40

У громадах Прикарпаття працює мобільна робоча група, яка надає консультації родинам наших загиблих захисників.

До її складу входять представники структурних підрозділів Івано-Франківської обласної державної адміністрації, які займаються питаннями ветеранської політики, ТЦК, військових формувань та правоохоронних органів, а також - Пенсійного фонду, служби зайнятості.

20 березня відбудеться виїзне засідання робочої групи з організації надання допомоги членам сімей загиблих ветеранів війни для Верховинської селищної, Білоберізької сільської та Зеленської сільської громад.

Засідання буде проходити за адресою смт. Верховина, вул. Франка 20 (зал засідань Верховинської районної державної адміністрації). Відповідальна особа – Уршеджук Світлана Ярославівна (перший заступник голови Верховинської РДА).