Піклування про ментальне здоров’я в умовах війни: зустріч з внутрішньо переміщеними особами

Дата: 04.12.2023 15:14

У центрі соціально психологічної допомоги в селищі Верховина проведено зустріч із внутрішньо переміщеними особами, які проживають у даному закладі, за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Світлани Уршеджук, спеціалістів охорони здоров’я, працівників центру.

Профільні медичні працівники розповіли присутнім  про загальні базиси підтримки ментального здоров’я та боротьби зі стресом під час війни. Звернули увагу присутніх на прості дії, як зберегти ментальне здоров’я, душевну рівновагу, навчитись керувати своїми емоціями, піклуватись про себе і допомагати ближньому у стресових ситуаціях

Далі учасники мали жваву дискусію для обговорення актуальних питань.

«Захід, присвячений ментальному здоров'ю, є дуже корисним та важливим для людей будь-якого віку та професії. Він може допомогти зрозуміти, що таке ментальне здоров'я та як дбати про нього, дізнатись про методи психологічного супроводу та засоби психотерапії, які можуть допомогти вирішити різноманітні проблеми та покращити якість життя», -  зазначила Світлана Уршеджук.

Такі зустрічі із внутрішньо переміщеними особами заплановано провести в усіх шелтерах району.