Хто з громадян матиме право на призначення пільги або субсидії на тверде пічне паливо

Дата: 28.11.2023 10:54

У зв'язку з прийняттям Постанови Уряду про те, що фінансова підтримка домогосподарств, які опалюють своє житло дровами та вугіллям, зросте, отримуємо від вас уточнюючі запитання.

Зокрема, хто з громадян матиме право на призначення пільги або субсидії на тверде пічне паливо?

Відповідаємо: підвищення виплат буде здійснено всім громадянам, які мають право на призначення пільги або субсидії на тверде пічне паливо, крім тих, яким за рахунок програм міжнародних гуманітарних агенцій уже було здійснено виплату на придбання твердого палива на 2023-2024 опалювальний період (у розмірі, який є не меншим за розміри, визначені експериментальним проєктом).

🔷Детально про експериментальний проєкт надання додаткової підтримки населенню на придбання твердого пічного побутового палива у 2023-2024 рр. – на нашому сайті за посиланням https://www.msp.gov.ua/news/23215.html