Працює онлайн-платформа правової допомоги для ВПО

Дата: 27.09.2023 16:14

В Україні функціонує безоплатна цифрова платформа правової допомоги KOBLI. Вона розроблена Норвезькою радою у справах біженців (NRC).

Платформа покликана сприяти вільному доступу до правової інформації для ВПО й осіб, які постраждали від війни в Україні, повідомляється на фейсбук-сторінці NRC.

Інформація, яка опублікована на платформі, підготовлена й оновлена відповідно до українського законодавства. Зокрема, тут можна знайти відповіді на такі питання:

• Житло та нерухомість: фіксація пошкодженого житла, відновлення документів на нерухоме майно, спадкування під час воєнного стану тощо.
  • Внутрішнє переміщення: реєстрація ВПО, грошова допомога, програми житла для внутрішньо переміщених осіб та інші питання.
  • Перетин кордону: загальна інформація щодо перетину кордону в умовах воєнного стану.
  • Правові оновлення й довідкові матеріали: інформація щодо останніх правових змін, довідники, дорожні карти з контактами установ та організацій за регіонами.

Щоб скористатися онлайн-платформою правової допомоги, достатньо перейти за наведеним посиланням - https://ukraine.kobli.no/uk