ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Івано-Франківщині діє Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

Дата: 12.09.2023 09:51
Кількість переглядів: 57

 


 

Фото без опису

Державна служба зайнятості бере активну участь у реалізації програми ментального здоров’я «Ти як?». Міжнародними експертами Israel Trauma Coalition та громадською організацією «Безбар’єрність» уже проведено навчання з основ психологічної підтримки фахівців, які безпосередньо взаємодіють із клієнтами служби зайнятості. 

8 вересня  для працівників Івано-Франківського обласного центру зайнятості провели тренінг «Засоби психологічної допомоги та шляхи відновлення після травматичних подій в умовах війни. Надання першої психологічної допомоги». Цей захід відбувся за участю регіонального координатора Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Лариси Підвербецької.

Мета тренінгу - оволодіння засобами надання доступної, короткострокової соціально-психологічної допомоги, заснованої на сучасних принципах роботи з людьми, які пережили  травматичні події, пов’язані з війною в Україні.

Учасники заходу відпрацювали техніки для зниження симптомів стресу і травми, а також методи подолання травматичних подій і знаходження ресурсу для відновлення.

Працівники обласної служби зайнятості зможуть допомогти роботодавцям, соціальним партнерам та безробітним, в тому числі внутрішньо переміщеним людьми Івано-Франківщини навчитися піклуватися про своє ментальне здоров’я в складні для України часи.

До відома                                                                                

Впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді Оленою Зеленською, забезпечує Координаційний центр з психічного здоров’я при Кабінеті Міністрів України за експертного партнерства та підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я. Вона має на меті допомогти українцям звернути увагу на свій емоційний стан і взяти відповідальність за нього.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора