ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

У Верховині відбулася програма Національного обміну досвіду між фахівцями Товариства Червоного Хреста України.

Дата: 08.09.2023 09:35
Кількість переглядів: 14

 

 

6 та 7 вересня в рамках програми Національного  обміну досвідом  відбулася зустріч представників Товариства Червоного Хреста України.

 

Протягом двох плідних днів волонтери і співробітники ділилися своїми найкращими практиками, обмінювалися досвідом та спільно планували заходи для розвитку Товариства як на місцевому рівні, так і в загальному. 

Зазначимо, що серед  представників Товариства Червоного Хреста, які  приїхали з різних куточків України  була іноземна гостя- делегатка з питань розвитку організації та волонтерства  МФЧХ Сабріна Фрюксле. Очолив делегацію керівник Івано -Франківської обласної організації Товариства Червоного  Хреста України  Валерій Старченко.

 

 Даний захід відвідала перша заступниця голови районної військової адміністрації Світлана Уршеджук. У своєму виступі керівниця зазначила  на важливості співпраці між владою та даним товариством. Акцентувала увагу, що з початку повномасштабного вторгнення район прийняв біля 12 тисяч внутрішньо переміщених осіб і завдяки комунікації донорам та благодійникам спільно із органами місцевого самоврядування  вдалося забезпечити людей всім необхідним.

Світлана Ярославівна підкреслила,  що тільки в співпраці та взаємній підтримці є й надалі змога допомагати ВПО, вразливим верствам населення та родинам наших захисників.

 

Під час обміном досвіду учасники зустрічі ознайомилися з організацією роботи Верховинської районної Організації Товариства Червоного Хреста України, яку очолює керівниця Марія Гуцинюк.  Також мали змогу відвідати місцеві музеї для ознайомлення з гуцульським колоритом Верховинщини.

 Гості заходу  охоче розповідали про цікаві ініціативи в своїх організаціях, брали участь у різноманітних психологічних  вправах та тренінгах.

Результатом   даного досвіду були  визначені основні види діяльності, які на погляд учасників, є обов’язковими і які необхідно укріплювати та вдосконалювати у Товаристві Червоного Хреста України.

Основним меседжем

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора