ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Проведено установче засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Верховинській РВА

Дата: 24.08.2023 15:04
Кількість переглядів: 41

23 серпня проведено перше  установче засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Верховинській РВА.

У роботі Ради взяли участь перший заступник голови районної військової адміністрації Світлана Уршеджук, працівники структурних підрозділів РВА, територіальних громад, внутрішньо переміщені особи, та представники громадських організацій.

У вітальному слові заступник голови РВА Світлана Уршеджук зазначила, що на території Верховинського району проживає понад  тисячу внутрішньо-переміщених осіб. Тому питання їх підтримки та адаптації є надзвичайно актуальним на сьогодні. Саме з даною метою створюється при райдержадміністрації Рада, яка буде з одного боку робочим інструментом, з іншого — комунікаційним майданчиком для внутрішньо переміщених осіб, органів влади та громадських організацій району.

Дана Рада створена відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України 04.08.2023 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб» і є консультативно-дорадчим органом при районній державній (військовій) адміністрації, для участі у реалізації регіональної політики у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб, сприяння діяльності територіальних громад у розвитку ефективних механізмів їх адаптації та інтеграції.

На засіданні обрано голову з числа ВПО, затверджено склад та Положення Ради.

До складу Ради ввійшли внутрішньо переміщені особи, які проживають на території району, представники  структурних підрозділів районної військової адміністрації, територіальних громад та громадських організацій.

Відбір членів Ради здійснювався на підставі документів, поданих до районної військової адміністрації внутрішньо переміщеними особами та представниками громадських об’єднань, відповідно до вимог, зазначених у Положенні Ради та оприлюднених в оголошенні райдержадміністрації від 11.08.2023 року .


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора