ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

«Україна – шлях до Незалежності» до Дня Незалежності України

Дата: 24.08.2023 09:03
Кількість переглядів: 28

24 серпня Україна святкує 32-у річницю проголошення Незалежності України. День Незалежності України відзначається на честь ухвалення Верховною Радою УРСР у 1991 році Акта проголошення незалежності України – політико-правового документа, який засвідчував новий статус Української держави. Повну державну незалежність Україна здобула після проведення загальнонаціонального референдуму 1 грудня 1991 року, коли за її незалежність висловились 90,32% громадян.

В документальній онлайн-виставці «Україна – шлях до Незалежності» представлені матеріали, які розкривають концептуальні особливості процесу побудови незалежної Української держави. Цього року найбільше національне свято є як ніколи особливим і надзвичайно тривожним, адже вже 547 днів, як Україна протистоїть повномасштабному вторгненню росії.

В умовах російської збройної агресії надзвичайно важливо зберігати загальнодержавну єдність і консолідацію всього громадянського суспільства. Сьогодні український народ платить неймовірно високу ціну у цій війні, а тому кожен українець на своєму місці має робити все можливе для наближення нашої спільної перемоги. Саме сьогодні у нас є історичний шанс перемогти російського агресора і остаточно вийти на шлях формування суб’єктної, самостійної та незалежної Української держави.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора