ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 16.08.2023 12:28
Кількість переглядів: 32

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

15 серпня 2023 року головою районної державної адміністрації Василем Бровчуком з метою врегулювання окремих питань щодо захисту прав та законних інтересів дітей, проведено засідання Комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації.

Основною метою діяльності комісії є забезпечення соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дотримання прав та інтересів дітей, забезпечення права на сімейне виховання.

У засіданні взяли участь представники структурних підрозділів, управлінь районної державної адміністрації та представник Верховинського районного відділення поліції Головного управління в Івано-Франківській області.

На розгляд комісії було винесено одне питання: про доцільність утворення прийомної сім’ї та передачу на виховання та спільне проживання дитини, позбавленої батьківського піклування.

Під час засідання було розглянуто всі наявні документи по заявленій справі згідно чинного законодавства. При прийнятті рішення члени комісії в першу чергу враховували інтереси дитини.

Служба у справах дітей районної

державної адміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора