ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Міністерство аграрної політики та продовольства України запустило супутниковий моніторинг господарств, які отримали гранти на розвиток теплиць і садів

Дата: 15.08.2023 09:30
Кількість переглядів: 23

 

 

 

Як повідомили в департаменті агропромислового розвитку Івано- Франківської обласної державної адміністрації, Міністерство аграрної політики та продовольства України створило портал супутникового моніторингу господарств , які отримали грантову підтримку від держави ви рамках програми єРобота. На новий портал можна потрапити через розділ «Онлайн моніторинг садів та теплиць» (https://erobota.minagro.gov.ua /) на головній сторінці офіційного сайту міністерства .

Новостворений портал є інструментом для прозорого моніторингу використання державних коштів і перевірки господарств на дотримання грантових зобов’язань. Портал дозволяє за допомогою супутникових даних бачити саму ділянку на якій заявлено розвиток тепличного господарства чи саду, чи насправді на ній розвивається заявлене виробництво. Позначено також назву господарства, скільки грантових коштів воно отримало, площу ділянки, кількість сезонних та постійних працівників та інше.

Портал буде постійно наповнюватись як знімками, так і даними по кожному господарству, які дозволять відслідковувати як воно розвивається.

Для зручності пошук також поділений на підрозділи: сади та теплиці, господарства, земельні ділянки.

На порталі також міститься інформація як можна отримати грант та статистичні дані.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора