ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ПРООН в Україні: Відбувся регіональний семінар-тренінг на тему «Ефективна організація роботи ЦНАП: впровадження нових послуг, стратегічні питання та інструменти»

Дата: 01.08.2023 10:18
Кількість переглядів: 29

 

 

Завдяки співпраці з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні за підтримки уряду Великої Британії у партнерстві з Управлінням цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Івано-Франківської обласної державної адміністрації в межах проєкту ПРООН «Посилення стійкості громад в регіонах України» 26-28 липня 2023 року у м.Яремче пройшов семінар-тренінг на тему: «Ефективна організація роботи ЦНАП: впровадження нових послуг, стратегічні питання та інструменти».

В програмі триденного семінару-практикуму були проведені чотири сесії з актуальних питань надання держпослуг громадянам. На підсумковій сесії заходу відбувся ознайомчий візит у Дія.Центр Білоберізької сільської ради.

Із вітальним словом до учасників звернулася перша заступниця голови Верховинської районної державної адміністрації Світлана Уршеджук та голова районної ради Юрій Філипчук. Екскурс про розвиток мережі ЦНАП, здобутки, пріоритети громади та відкриття Дія.Центр на Верховинщині провів голова громади Дмитро Іванюк.

Заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Богдан Футерко подякував за реалізацію спільних проєктів у партнерстві з Івано-Франківською ОДА регіональній координаторці ПРООН у Івано-Франківській області Лесі Попелюх.

Варто зазначити, що з нагоди Дня Державності України 28 липня всі учасники семінару долучилися до відзначення цього свята і спільно підняли національний прапор України.

Опісля про роботу Дія.Центр в с.Устеріки Білоберізької сільської ради ознайомила керівник центру Олександра Мороз.

За концепцією заходу презентовано Дія.Центр у сільській, селищній і міській громадах. У контексті цього напрямку доповідала Ірина Гутич, керівниця Дія.Центр Лисецької селищної ради.

Також учасники семінару отримали можливість ознайомитися з досвідом роботи міського ЦНАП, зокрема, міста Бурштина, – поінформувала Ірина Кунів, заступниця начальника відділу ЦНАП.

Таким чином, впродовж трьох днів учасники семінару охопили як теоретичну частину питань, так і ознайомилися з реальними кейсами для покращення обслуговування у ЦНАПах.

Результати цього семінару-практикуму стануть вагомим внеском у розвиток ринку адміністративних послуг Прикарпаття та й надалі мотивуватимуть працівників покращувати роботу в цьому напрямку.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора