ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

35,5 млн. гривень грантових коштів отримають аграрії Прикарпаття для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства

Дата: 01.08.2023 10:14
Кількість переглядів: 48

 


Фото без опису

 

Відповідно до Порядку надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року № 738, 12 суб'єктам господарювання Івано-Франківщини погоджено гранти для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства в сумі 35,5 млн. грн на закладку 130 га насаджень.

Заявки на безповоротні гранти на створення власної справи, розширення малого й середнього бізнесу, отримання нових навичок для кар'єри можна подавати через нову урядову програму "єРобота".

Грантова програма з компенсації створення садів дозволяє залучити від 140 тис. до 400 тис. грн за гектар. Площа території саду має бути від 1 до 25 га. Основні умови — створення нових робочих місць, провадження підприємницької діяльності після висадки насаджень впродовж не менше п’яти років і сплата до державного бюджету платежів з податків та зборів, пов’язаних з працевлаштуванням працівників відповідно до проекту висадки насаджень.

Коштами гранту можна оплатити будь-які витрати, які пов’язані з погодженим проєктом висадки насаджень (закупівля саджанців, обладнання, систем поливу, добрив, тощо).

Детальна інформація про умови, правила подачі заявки та вимоги на відповідність для отримання гранту наведена у Порядку надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства, затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року № 738 "Деякі питання надання грантів для бізнесу" та наказі Мінагрополітики від 12.07.2022 № 447.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора