Віддав своє життя за Україну і за кожного з нас

Дата: 11.07.2023 14:39

Фото без описуФото без описуФото без опису

З невимовним болем та смутком Верховинщина зустріла полеглого Героя ЮРІЯ ДУТЧАКА.

Сьогодні знову жалобний день для всіх жителів району, адже ми втратили ще одного Героя -ЮРІЯ ДУТЧАКА 1976 р.н. з села Гринява.

Він разом з побратимами беріг наш спокій та в бою обірвалося його життя.

Загинув у районі Бахмутського напрямку Донецької області під час бойових дій з відбиття збройної агресії російського ворога.

Юрію назавжди 47...

Віддати шану Захиснику до стели Небесної Сотні в селищі Верховина прийшли рідні воїна, бойові побратими, друзі, представники влади та жителі громади.

Ця жахлива втрата молодої людини, справжнього патріота, люблячого сина, надійного побратима глибоким болем обізвалась у серцях усіх, хто знав і не був знайомий з відважним захисником-ЮРІЄМ ДУТЧАКОМ.

В скорботі ми вкотре усвідомлюємо страшні реалії війни, яка забирає цвіт нації.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблого Героя України.

Схиляємо голови в глибокій скорботі.

Вічна пам'ять та слава Герою ЮРІЮ!

Помолімось за спокій душі воїна ЮРІЯ і за всіх Захисників України, які поклали своє життя за волю та світле майбутнє нашої країни.