Зі скорботою в серцях повідомляємо про загибель воїна Юрія ДУТЧАКА

Дата: 10.07.2023 12:22

Зі скорботою в серцях повідомляємо про загибель воїна Юрія ДУТЧАКА, 1976 р.н. з села Гринява , Верховинського району , Білоберізької територіальної громади.

Завтра ,11.07.2023р. траурний кортеж з тілом Воїна Юрія ДУТЧАКА о 12:00 год вирушить з Кривопільського перевалу.

О 12:30 год – панахида біля стели Героїв Небесної Сотні в селищі Верховина.

Прохання до жителів громади та ВПО гідно зустріти Героя України ЮРІЯ ДУТЧАКА біля своїх будинків, установ… з лампадками та квітами.

В силу непереборного бажання вигнати нечисть з нашої землі солдат Юрій ДУТЧАК боровся мужньо та самовіддано. Не залишав часу на себе та свої потреби, головною його ціллю була вільна Україна з щасливим народом. Для цього не жалів нічого: ні сил, ні здоров'я.

Він разом з побратимами беріг наш спокій та в бою обірвалося його життя.

Загинув у районі Бахмутського напрямку Донецької області під час бойових дій з відбиття збройної агресії російського ворога.

Юрію назавжди 47...

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Доземний уклін воїну-захиснику.

Вічна шана і слава Тобі, Герою!