ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Проведено другий благодійний екскурсійний тур у межах проєкту “Турбота про Родину Героя”

Дата: 06.07.2023 15:48
Кількість переглядів: 45


Фото без опису

Вчора, 5 липня, департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад облдержадміністрації організував другу екскурсійну мандрівку в рамках проєкту “Турбота про Родину Героя”.

18 родичів військовослужбовців поїхали ознайомлюватися з місцевістю, де збережені самобутні традиції та звичаї місцевого населення – на Гуцульщину.

Дорогою група зупинилась у Косові, щоб помилуватися водоспадом Косівський Гук, далі учасники мандрували до Криворівні, відвідали етнографічний музей “Хата-гражда”, щоб ознайомитися з побутом і традиціями гуцулів, церкву Різдва Пресвятої Богородиці, щоб оглянути найдовершенішу споруду гуцульської народної школи сакральної архітектури.

Після обіду вирушили до музею «Хата-стая» і садиби-музею Галинки Верховинки. Під супровід пісень і колоритні гуцульські приповідки наші екскурсанти приміряли гуцульські строї та знайомилися з етнокультурною спадщиною гуцулів Верховинщини.

Учасники реабілітаційної екскурсії повернулися додому з позитивними враженнями, адже мали можливість відволіктися від негативних емоцій, спричинених війною.

Нагадаємо, що у червні розпочався другий етап проєкту “Турбота про Родину Героя”. З ініціативи голови облдержадміністрації – начальника обласної військової адміністрації Світлани Онищук, у рамках виконання регіональної цільової програми розвитку туризму в Івано-Франківській області на 2022-2026 роки департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад облдержадміністрації впродовж червня–серпня 2023 року проводить серію екскурсійних турів з метою психологічної реабілітації членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора